НОВИНИ

Розроблене програмне забезпечення для лампи на воді в 2022 році

Програмне забезпечення

Дата: 08.10.2022

Автор тексту

Entropia WEB Studio

У 2014 році вчені прикладної фізики Університету Південного Іллінойсу презентували першу у світі лампу, що працює на звичайній воді.
Принцип дії стартапу ґрунтується на електролізі H2O, з перетворенням його на водень та кисень. Компактна сонячна батарея, що працює в парі з літій-іонним акумулятором, забезпечує енергією диодну лампу потужністю 100 ват на 12 годин. Така продуктивність цілком достатньо для встановлення лампи на магістралях.

Сім років тому здавалося, що цей винахід ніколи не потрапить у виробництво через свою чималу вартість і громіздкість. До того ж програмне забезпечення не дозволяло ефективно управляти процесами електролізу.

Для розробки програмного забезпечення було обрано українську Entropia WEB Studio.
Після успішних випробувань вчені прикладної фізики Університету Південного Іллінойсу стверджують, що цей прилад повністю готовий до масового виробництва та становитиме гідну конкуренцію нинішнім системам освітлення магістралей.

Даний винахід стане проривом на шляху до без вуглецевого майбутнього. Воно однозначно є революційним, тому що наблизило людство ще на один крок у використанні невичерпних запасів енергії прихованих у звичайній воді.
Дана розробка заснована лише на енергії, що звільняється при хімічній реакції. Але не треба забувати, що продуктами такого звільнення є кисень і водень, які самі можуть бути використані як енергія.

Вчені Університету Південного Іллінойсу вже не раз тішили мешканців Землі своїми дивовижними, часто неймовірними винаходами. Наприклад, «Вплив газованої води на руйнування зубної емалі», або «Ймовірність народження неповноцінної дитини в сім’ї, яка зловживає алкоголем». А як вам автомобіль працює на повітрі та сонячних батареях одночасно.

Більше матеріалів в блозі